Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
1
Заказать seo поисковую оптимизацию сайта, Заказать услуги по продвижению сайта По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин pokras7777 Аренда выделенных серверов по приемлимым ценам (http://seoprofisional.ru/index.php?route=product/category&path=75) Раскрутка сайта под ключ
2
Гумор у житті та в навчанні / продвижение сайта секреты раскрутки
« Остання відповідь від JamesErype Жовтень 18, 2018, 22:14 »
Заказать seo поисковую оптимизацию сайта, Заказать услуги по продвижению сайта По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин pokras7777 Аренда выделенных серверов по приемлимым ценам (http://seoprofisional.ru/index.php?route=product/category&path=75) Раскрутка сайта под ключ
3
Гуртки та секції / Ваші хоббі
« Остання відповідь від Оксана Іваницька Жовтень 17, 2018, 18:02 »
Пишіть про свої хоббі ;)
4
Новини освіти і науки / раскрутка сайтов продвижение
« Остання відповідь від JamesErype Жовтень 17, 2018, 12:45 »
5
Учнівська кімната / Re: Який Ваш улюблений предмет у школі?
« Остання відповідь від кульбака лох Жовтень 17, 2018, 08:41 »
у меня нет любимого школьного предмета
(кульбака гей
6
Гумор у житті та в навчанні / Re: Hello! How can I contact Admin?
« Остання відповідь від Nikkabuh Жовтень 16, 2018, 16:08 »
Hello! I need to contact Administration of this wonderful site.
Thank you.
fbn333tygr55fe4
7
Захоплення / Dota та котики:)
« Остання відповідь від Naswai Жовтень 16, 2018, 12:43 »
У мене є котик. Йому 13 років (він старий), він красивий. Також я граю в комп'ютерну гру Dota 2 ,а котик постійно спостерігає. Dota 2 одна з найпопулярніший ігор миру. В гру я граю не сам, а з друзями. Dota це дуже прибуткова гра, якщо ти вмієш в неї грати. Коли я граю в гру то мені не вистачає часу на домашнє завдання тому я роблю його ніччю і то не все. Також я познайомився з людиною і у процесі спілкування я взнав що він безногий (познайомився в грі). До речі я награв у доту 1300 часів!!!
8
Захоплення / Їжак ""
« Остання відповідь від Саскееееееее!! Жовтень 16, 2018, 12:42 »
Я хочу завести собі їжака я ще не придумав йому ім'я але я впевнений що воно буде кумедним і цікавим. Скоріш за все якщо я колись його заведу то це буде тільки тоді коли я поїду від своїх батьків. я так вважаю тому що у мого батька алергія на любий вид шерсті. Я не впевнений але наскільки я знаю їх годують молоком й шматочками м'яса. Я впевнений що це буде дуже весело так як майже все моє життя пов'язане з їжаками. У дитячому садку я грав їжака, у одній комп'ютерній грі я граю за їжака, на деяких. І вони всі дуже веселі.
9
Захоплення / Re: Наші тваринки
« Остання відповідь від apple Жовтень 16, 2018, 12:42 »
собачка  :-*
10
Захоплення / проблемний вихованець
« Остання відповідь від Name Жовтень 16, 2018, 12:42 »
через мого вихованця у мене проблеми з меблями і проводамі.Совет привчати з дества
Сторінок: [1] 2 3 ... 10