Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
1
Захоплення / Re: Улюблений виконавець
« Остання відповідь від Ruda Травень 22, 2017, 13:59 »
В мене найулюбленіший - Стінг
2
Різне / Re: Етикет спілкування в мережі інтернет
« Остання відповідь від nsavenko Травень 19, 2017, 23:01 »
У реальному житті більшість з нас свідомо підкоряється законам, інколи через обмеження, інколи через побоювання бути викритими. У віртуальному просторі такі шанси порівняно невеликі. Люди інколи забувають про те, що "за екраном" знаходиться жива людина, і вважають, що в мережі правила поведінки не такі самі, як у звичайному житті.Дотримуйтеся етики спілкування! Не вірте тому, хто каже: "Вся етика тут полягає в тому, що Ви самі для себе встановите". Якщо ви зустрічаєтесь з проблемою етичного характеру в кіберпросторі, уявіть, щО Ви в реальному житті. Тоді Ви швидко знайдете розв'язання.
3
Загальна кімната / Re: Як потрібно харчуватися?
« Остання відповідь від vlad123456789876534321 Травень 19, 2017, 14:13 »
я вважаю треба їсти тільки корисну їжу
4
я вважаю не змінювати теми
5
Ввічливість у спілкуванні завжди говорить про інтелект та вихованість людини взагалі. На мою думку важливо також бути терплячим співрозмовником - це одна з головних рис вміння гарно вести розмову. Якщо Ви на початку спілкування зарекомендуєте себе як гарну та виховану персону, то і людина відкрито зможе Вам давати відповідь на усі запитання, а розмова буде легкою та приємною.  :D
6
Загальна кімната / Re: Сучасна молодь?Яка вона?
« Остання відповідь від Елиз@ветта Травень 17, 2017, 20:55 »
Кожен особливий, кожна сучасна дитина виділяється по-своєму :)
7
В основному, я достатньо багато часу приділяю домашньому завданню (регулярно виконую всі завдання), адже переслідую конкретні цілі в майбутньому. Але інколи лінощу беруть гору і я роблю дз тільки поверхово))
10
Різне / Re: Етикет спілкування в мережі інтернет
« Остання відповідь від Маша23456789 Травень 17, 2017, 07:58 »
Так, я повністю погоджуюсь з твоєю думкою
Сторінок: [1] 2 3 ... 10