Автор Тема: реклама? як? для кого7 навіщо7  (Прочитано 4303 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

nikiforova15

  • Гість
реклама? як? для кого7 навіщо7
« : Травень 02, 2013, 11:25 »
Реклама створюється для того, щоб продати свій товар , а для цього підкреслюються його переваги порівняно з іншими а налогічними товарами. Реклама виготовляється фахівц ями ( які працюють разом із виробниками товару) , що вивчають попит на цей товар і потребу в ньому , а також психологічні особливості споживачів. У прцесі створення реклами враховуються такі фактори:
- психологічні характеристики сприйняття кольорів людиною;
-рекламований товар завжди має бути поданий з найвигіднішої позиції , що підкреслює його переваги;
-реклама має бути яскравою , помітною і зустрічатися на кожному кроці;
-рекламний ролик - тільки лаконічний- має постійно повторюватися , тому що регулярне повторення сильніше впливає на свідомість людини , ніж логіка чи переконання;
- рекламна людина - відома людина.(наприклад артист).
Потенційному покупцеві ніби дають зрозуміти: от які люди вживають цю каву ,курять ці сигарети , їдять цей шоколад... А це означатиме , що той , хто питиме , палитиме , їстиме теж саме , буде схожим на них. В основі впливу на свідомість людей лежить так званий "ефект ореолу" відомої особистості ,що викликає бажання в покупця наслідувати своєму кумирові.
Наприклад у виробництві тютюнових виробів ми ніколи не побачимо хворих тремтячих людей з жовтими від тютюну пальцями, не побачимо дітей чи родичів курців ,яким псує здоров"я дим ; не побачимо людину , щокурить під час сварки або у безвихідній ситуації ;не побачимо хворих , які гірко шкодують ,що своєчасно не кинули палити.
Якщо окрім реклами людина нічим не цікавиться , вона опиняється у ївладі , перестає розуміти , що її бажання і потреби створені штучним шляхом , а власне до неї застосовуються приховані психологічні механізми.

iluminat

  • Гість
Re: реклама? як? для кого7 навіщо7
« Reply #1 : Травень 17, 2013, 12:49 »
Реклама - двигатель прогресса, свого вида порождает конкуренцию.

Ivin

  • Гість
Re: реклама? як? для кого7 навіщо7
« Reply #2 : Січень 13, 2014, 16:12 »
С каких это пор реклама двигатель прогресса?  :o
Реклама убивает начисто всю конкуренцию, потому как ПРАВДЫ в рекламе нет ни на грамм, и тот кто пускает средства в улучшение качества товара ПРОИГРЫВАЕТ тому кто пускает средства в рекламу. ГДЕ тут конкуренция??

Kyrossi

  • Гість
Re: реклама? як? для кого7 навіщо7
« Reply #3 : Січень 13, 2015, 11:07 »
I tried to read And knowledge is more.