Голосування

Яке хобі?

Спорт
Музика
Наука
Hand-Made

Автор Тема: "Парус"-форум хобі  (Прочитано 285 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline luzhnyakO

• Новий користувач
  • *
    • Перегляд профілю
  • Профіль: Учень
  • Регіон: Хмельницька область
"Парус"-форум хобі
« : Квітень 18, 2017, 13:14 »
Кожен з нас має власне хобі.І в кожного воно своє. Моє,наприклад, дуже банальне-читання. Читати це справді цікаво,а не так як ви подумали. У книжці цілий світ і для кожного вона відкривається по-іншому.Напишіть про своє хобі. Мені обов'язково сподобається ;D :D :) ;) :-*
;)

Offline Dashka_By

• Новий користувач
  • *
  • Опа-опа
    • Перегляд профілю
  • Регіон: Волинська область
Re: "Парус"-форум хобі
« Reply #1 : Травень 05, 2017, 12:19 »
Кожен з нас має власне хобі.І в кожного воно своє. Моє,наприклад, дуже банальне-читання. Читати це справді цікаво,а не так як ви подумали. У книжці цілий світ і для кожного вона відкривається по-іншому.Напишіть про своє хобі. Мені обов'язково сподобається ;D :D :) ;) :-*

Я повністю погоджуюсь із цим твердженням.

Offline Мишей Анна

• Новий користувач
  • *
  • Heheheh
    • Перегляд профілю
  • Регіон: Волинська область
Re: "Парус"-форум хобі
« Reply #2 : Травень 05, 2017, 12:25 »
Сьогодні читання - не таке вже й банальне хоббі. Порівняно з комп*ютерними іграми, це в рази корисніше. Крім того, воно розвиває уяву . Я захоплююсь малюванням. У мене поки що виходить не дуже добре, адже почала займатися цим відносно нещодавно.
:)