Автор Тема: Виправити недоліки електронних журналів  (Прочитано 411 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline alekhan

• Новий користувач
  • *
  • Alekhan
    • Перегляд профілю
  • Профіль: Працівник сфери освіти
  • Регіон: Одеська область
Доброго дня!
Я вже багато років використовую електронний журнал, зробивши його у електронній таблиці сервісу ГУГЛ:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_yYq5lOpCvvfdIViILIxmi0-eZhci8Rxrejaz-cI7X0/edit#gid=1
це приклад мого журналу 5А класу.
Тут є (як і у Вас) - дати та можливість ввести оцінку, або Н.
Далі - після кількох тем я повинен змогти виділити стовпчик без дати для ТЕМАТИЧНОЇ. У Вас цього я не побачив.
Тематичну я розраховую, як середнє. Але повинна бути можливість вручну корегувати її.
У кінці семестру повинен бути стовпчик для СЕМЕСТРОВОЇ а у кінці року стовпчик для річної. І можливість автоматичного розрахунку та корегування при надобності.
ЖУРНАЛ ПОВИНЕН бути точною копією паперового - инакше це ВЕЛИКІ проблеми для вчителя.
У Вас немає поки підрозділу на групи! Також вчитель повинен мати можливість переставляти людей у списку (для точної відповідності до паперового журналу). Іноді діти приходять до школи - їх прізвища пишуть в Кінці, А НЕ ПО АЛФАВІТУ!  А вчителю потрібно швидко під линийку перенести оцінки з електронного журналу до паперового.

Електронний журнал повинен ПОЛЕГШИТИ участь вчителя в першу чергу! Поки є паперовий журнал обов'язковим - повинні бути Вами виправлені всі перераховани недоліки!  Інакше журнал тільки напружуватиме вчителя для ТУПОГО ПЕРЕПИСУВАННЯ информациї з одного мисця в інше! Я бережу свій зір и не маю бажання цим займатися!
З повагою,
вчитель інформатики ЗОШ №3 Білгорода-Дністровського
Сергій Лєхан

Если все равно где находишься,- значит еще не заблудился

Offline btg

• Global Moderator
  • Новий користувач
    • Перегляд профілю
  • Профіль: Партнер
  • Регіон: Харківська область
Доброго дня! Дякуємо за Ваші зауваження та пропозиції.
Наразі, зараз готуємо новий, написаний "з чистого аркушу" портал "Мої знання", на якому ми постаралися врахувати більшість зауважень наших користувачів.
Сподіваюсь, Ви приймете участь у закритому випробуванні, коли портал буде готовий.

Offline klerik13

• Новий користувач
  • *
    • Перегляд профілю
  • Регіон: Запорізька область
Доброго дня! Дякуємо за Ваші зауваження та пропозиції.
Наразі, зараз готуємо новий, написаний "з чистого аркушу" портал "Мої знання", на якому ми постаралися врахувати більшість зауважень наших користувачів.
Сподіваюсь, Ви приймете участь у закритому випробуванні, коли портал буде готовий.
Вітаю Вас шановні колеги. Хочу поцікавитись на якому етапі зараз знаходиться процес розробки оновлення електронного журналу?

Offline Лана

• Новий користувач
  • *
    • Перегляд профілю
  • Регіон: Запорізька область
Ой, і мені цікаво. Поділення на групи немає, бо мабуть його немає і в КУРС школа, чомусь клас і там не ділиться, хоча запрошує номер групи.. Розклад на семестр із КУРС школа не формується, навіщо вони вас рекламуєть?(( Кожний урок так незручно окремо вбивати. На жаль, це не допомога вчителю, а зайвий клопіт(((. Наскільки я не люблю працювати з паперами, тут повинна надати перевагу "БУМАЖКАМ"
« Останнє редагування: Вересень 15, 2017, 12:45 від Лана »