Автор Тема: Дитина розвиває мовні навики в утробі матері  (Прочитано 4122 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ras

  • Гість
Сканування мозку 12 недоношених новонароджених свідчить про те, що діти можуть розпізнавати мову вже на 28 тижні розвитку. Зокрема, вони розрізняють різні звуки, чоловічий і жіночий голос.

Швидше за все, ці здібності отримуються в ході внутрішньоутробного розвитку. Тобто, знаходячись в утробі, у відповідь на голос батьків у дитини розвиваються мовні навики. У принципі, відомо, що приблизно до 23 тижня формуються вуха і відповідна частина мозку, що відповідає за слух.

Проте до недавнього часу вчені сумнівалися в тому, коли з'являється здатність обробляти звукову інформацію. За словами доктора Фабріса Валлуа і його колег, тут важливі чинники довкілля. Але все ж таки система обробки мови має природжений характер.

Людський мозок вже на самому початку формування кортикальної мережі, необхідної для сприйняття звуку, здатний розрізняти нюанси мови. Правда, це не виключає того факту, що для розвитку мовних навиків потрібна практика.

Потрапляючи в новий світ, мозок новонародженого починає активно розвиватися – була і така теорія, адже сканування мозку робилося відразу після пологів. Але учені все ж мають сумніви і відстоюють ідею внутрішньоутробного розвитку.


за матеріалами: MedDaily

vea

  • Гість
вот это круто!!!!!! я наверное и разговаривать уже там пыталась)))))))