Автор Тема: До якого університету вступати після школи?  (Прочитано 2495 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Валерія

• Новий користувач
  • *
    • Перегляд профілю
  • Профіль: Учень
  • Регіон: Харківська область
Мало хто знає про те,що у Фармацевтичному університеті є економічні спеціальності,тому я вирішила вам дещо розповісти ;) :)
Я навчаюсь у Національному Фармацевтичному університеті на спеціальності Економіка підприємства. І я у захваті від цього закладу. Хочу порекомендувати вам цей університет! :)
Навчання на контрактній основі, але оплата за контракт в зрівнянні з іншими університетами набагато нижча. Викладачі кваліфіковано викладають. Предмети не важкі та легко даються. Якщо бажаєте мати гарну освіту та викосооплачуєму роботу в подальшому, то кращого варіанту і бути не може!!!
Харьківський Національний Фармацевтичний університет дає змогу навчатися на економічних спеціальностях та працювати у фармацевтичній галузі,при цьому не потрібно вчити складні науки, як хімія або латинь!
все легто та просто ::) :D
я хочу запросити всіх до нас на навчання :)
« Останнє редагування: Квітень 02, 2016, 16:29 від Валерія »

Offline Вікторія

• Новий користувач
  • *
    • Перегляд профілю
  • Профіль: Гість
Погоджуюся з вищесказаним, Національний фармацевтичний університет відмінне місце для здобуття вищої освіти. Викладачі зарекомендували себе як компетентні, кваліфіковані, зацікавлені в своїй роботі професіонали. У процес навчання входиш швидко і без проблем, і навіть якщо чогось не розумієш тобі все доступно розтлумачать.
До того ж економіст у фармацевтичній галузі більш широкий профіль, з придбанням такої освіти вибір роботи стає легше, і сама професія більш користується попитом.

Offline Deluxeplay

• Почесний користувач
  • Надеюсь был полезен)))
    • Перегляд профілю
  • Регіон: Дніпропетровська область
до того до которого хочется 8) 8) 8)
Тут все мечты мои закрыты,
Мечтать увы не мудрено.
Но ведь в душе мы все поэты,
А вот с снаружи мы - никто...

Offline Buzhinka

• Новий користувач
  • *
    • Перегляд профілю
Навчаюсь у Національному фармацевтичному вузі на 4 курсі на спеціальності "Економіка підприємства". У мене лише позитивні відгуки. Рівень отримуваних знань високий, хороші викладачі, гарне відношення до студентів. Доречі, дуже радує  оплата за начання, котру наша завідуюча, Посилкіна О.В. тримає на досить низькому рівні.
Рекомендую! Тим паче з такою освітою, випускники цієї спеціальності можуть працювати не тільки звичайним економістом у банку, на підприємстві, а й у аптеці та на фармацевтичному заводі.