Автор Тема: страхування від нещасних випадків.  (Прочитано 2197 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Людмила89

• Гість
страхування від нещасних випадків.
« : Вересень 22, 2014, 14:51 »
Шановні батьки, дозвольне представитись, мене звати Людмила, я представник страхової компанії ПРОВІДНА!Хочу повідомити, що на даний час наша компанія зайнялась страхуванням він нещасних випадків по школах і садочках. Що я маю на увазі під нещасними випадками: Отруєння, укуси комах, переломи, вивихи і т.д...але це страхування не тільки в період навчання, а й на канікулах (зимніх - літніх), а також на час екскурсій.Якщо когось це зацікавило, будь-ласка звертайтесь по тел. 0980579872, Людмила. Коштує це зовсім не дорого від 30-ти гривень на рік, а страхова сумма у разі настання нещасного випадку становить від 5100,00 грн.
« Останнє редагування: Вересень 22, 2014, 14:55 від Людмила89 »

Оксана55555

• Гість
Re: страхування від нещасних випадків.
« Reply #1 : Жовтень 09, 2014, 17:51 »
Добрый день! Хотела бы предостеречь родителей от бесполезной траты денег. Страховая компания "Киевский страховой дом" не является образцом честности. В прошлом году мы застраховали ребенка, случился несчастный случай. Обратились в компанию для получение  обещанной суммы (5000 грн.). Думали, что это станет утешительным бонусом для травмированного ребенка. Подали заявление, необходимые справки. после этого - ждали, звонили в течении месяца. И вот нам начислили 125 грн. Спрашивается: зачем писать, что страховая сумма - 5000 грн.? И еще вопрос: если бы мы не звонили и не интересовались, нам вообще бы не выплатили? Так что, очень надеюсь, что другие родители не станут жертвами финансовых махинаций.